SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE


Rok szkolny 2020/2021
laureaci etapu wojewódzkiego z :
biologii: Justyna Trela (opiekun - p. E. Jamorska)
finaliści etapu wojewódzkiego z :
fizyki: Michał Adamski (opiekun - p. W. Szyrmer)
laureat w ogólnopolskim konkursie informatycznym "Orzeł informatyczny": Liliana Malinowska (opiekun - p. M. Mularczyk)

Rok szkolny 2019/2020
laureaci etapu wojewódzkiego z :
geografii: Julia Mularczyk (opiekun - p. A. Lato)
biologii: Nikola Włodarczyk (opiekun - p. E. Jamorska)
finaliści etapu wojewódzkiego z :
historii: Paweł Kaźmierski (opiekun - p. E. Tomczyk)

Rok szkolny 2018/2019
laureaci etapu wojewódzkiego z :
informatyki: Jakub Gabrek (opiekun - p. M. Mularczyk)
historii: Martyna Bentkowska (opiekun - p. M. Jabłońska)
finaliści etapu wojewódzkiego z :
biologii: Martyna Bentkowska (opiekun - p. E. Jamorska)
matematyki: Natalia Pustół, Igor Lelonek (opiekun - p. A. Treter)

Rok szkolny 2017/2018
laureat etapu wojewódzkiego z :
matematyki: Katarzyna Lato (opiekun - p. K. Sygut)
finaliści etapu wojewódzkiego z :
biologii: Julia Antosik (opiekun - p. E. Jamorska)
matematyki: Julia Antosik (opiekun - p. K. Sygut)
historii: Natalia Parzniewska (opiekun - p. M. Jabłońska)
informatyki: Grzegorz Sygut (opiekun - p. M. Mularczyk)
języka polskiego: Natalia Parzniewska (opiekun - p. A. Modelska)

Rok szkolny 2016/2017
finalistki etapu wojewódzkiego z :
matematyki: Paulina Łuszczek, Julia Antosik (opiekun - p. A. Treter)
biologii: Paulina Łuszczek (opiekun - p. E. Jamorska)

Rok szkolny 2015/2016
laureat etapu wojewódzkiego z :
historii: Mariusz Lech (opiekun - p. M. Jabłońska)
finaliści etapu wojewódzkiego z :
fizyki: Wojciech Wiekiera (opiekun - p. W. Szyrmer)
matematyki: Bartłomiej Podsiedlik (opiekun - p. A. Treter)

Rok szkolny 2014/2015
Udział w II etapie wojewódzkiego konkursu z:
biologii- Aleksandra Knap
historii - Mariusz Lech
j. angielskiego - Sławomir Gwózdz
geografii - Aleksandra Knap

Rok szkolny 2013/2014
Udział w II etapie wojewódzkiego konkursu z:
informatyki - Patryk Jaworski, Paweł Sygut
biologii- Agata Opala, Karol Polak
historii - Aleksandra Piekara
j. angielskiego - Karolina Mularczyk
geografii - Arkadiusz Lato
matematyki - Arkadiusz Lato

Rok szkolny 2012/2013
Udział w II etapie wojewódzkiego konkursu z:
informatyki - Patryk Jaworski
biologii- Patrycja Żarska
historii - Aleksandra Piekara
j. angielskiego - Karolina Balińska

Rok szkolny 2011/2012
Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie informatycznym "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze" P. Łuszczek, Martyna Bentkowska
Wyróżnienie w konkursie na pracę literacką "Trud i siła współczesnej rodziny"

Rok szkolny 2010/2011
laureat etapu wojewódzkiego z :
biologii: Dominika Boryń (opiekun - p. E. Jamorska)

Rok szkolny 2009/2010
finaliści etapu wojewódzkiego z :
biologii: Dominika Boryń (opiekun - p. E. Jamorska)
I miejsce w konkursie na prezentację multimedialną "Gimnazjalisto!, Wybierz zdrowe życie bez nałogów"(opiekun - p. B. Balińska)
III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Informatycznym - Norbert Bukłat (opiekun - p. Małgorzata Mularczyk)
Wyróżnienie w kategorii plastycznej w ogólnopolskim konkursie pod hasłem "Mikołaj Rej i jego epoka ".
Laureatami zostały : Sylwia Jaskólska z kl. III b oraz Milena Wziątek z kl. III a (opiekun - p. M. Gierka)

Rok szkolny 2008/2009
I miejsce w konkursie na prezentację multimedialną "Gimnazjalisto!, Wybierz zdrowe życie bez nałogów"(opiekun - p. B. Balińska i p. M. Mularczyk)
II miejsce w III Powiatowym konkursie Informatycznym - Marcin Żak (opiekun - p. Małgorzata Mularczyk)

Rok szkolny 2007/2008
finaliści etapu wojewódzkiego z :
biologii: J. Strzelecka (opiekun - p. E. Jamorska)
informatyki: Przemysław Fedorowiat (opiekun - p. M. Mularczyk)
I miejsce w konkursie na prezentację multimedialną "Gimnazjalisto!, Wybierz zdrowe życie bez nałogów"(opiekun - p. M. Mularczyk i p. B. Balińska)
II miejsce w III Powiatowym Konkursie Informatycznym - Przemek Fedorowiat (opiekun - p. Małgorzata Mularczyk)

Rok szkolny 2006/2007
finaliści etapu wojewódzkiego z :
bloku humanistycznego: K. Kowalik (opiekun - p. A. Modelska, M. Jabłońska)
informatyki: Paweł Sufin (opiekun - p. M. Mularczyk)

Rok szkolny 2005/2006
finaliści etapu wojewódzkiego z :
języka rosyjskiego: D. Sumara, M. Putowska, M. Trela (opiekun - p. Z. Wiekiera)
informatyki: Paweł Sufin (opiekun - p. M. Mularczyk)
Laureat w I Powiatowym Konkursie Informatycznym - Paweł Sufin (opiekun - p. Małgorzata Mularczyk)

Rok szkolny 2004/2005
finaliści etapu wojewódzkiego z :
języka rosyjskiego; J. Sumara (opiekun - p. Z. Wiekiera)
biologii: S. Dąbrowska (opiekun - p. E. Jamorska)

Rok szkolny 2003/2004
finaliści etapu wojewódzkiego z :
geografii: B. Lelonek, T. Parzniewski (opiekun - p. J. Gromada)
biologii: J. Zielińska (opiekun - p. E. Jamorska)
wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Zdrowiu PCK

Rok szkolny 2002/2003
laureaci etapu wojewódzkiego z :
geografii: Błażej Pazera (opiekun - p. J. Gromada)
informatyki: Hubert Jabłoński (opiekun - p. M. Mularczyk)
wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Zdrowiu PCK